Likwidacja szkód komunikacyjnych – Naprawy powypadkowe.

 

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi naprawami powypadkowymi pojazdów.

W przypadku, gdy byłeś uczestnikiem kolizji drogowej lub wypadku,  skontaktuj się z nami a poprowadzimy Cię przez skomplikowany proces likwidacji szkody komunikacyjnej:

- pojazd pozostawiony u nas w firmie zostanie przygotowany i przedstawiony do oględzin rzeczoznawcy oddelegowanego przez ubezpieczyciela.

- po przeprowadzeniu oględzin i uzyskaniu dokumentacji na temat zaakceptowanego zakresu prac, zamówimy części potrzebne do naprawy Twojego pojazdu i rozpoczniemy prace naprawcze.

- w razie konieczności, wezwiemy rzeczoznawcę na oględziny dodatkowe lub wynegocjujemy z ubezpieczycielem zaakceptowanie uszkodzeń ujawnionych w trakcie procesu naprawy (np odsłoniętych po demontażu zderzaka).

- przygotujemy kompletną dokumentację z naprawy ( Faktury źródłowe za części zamienne. Faktura za naprawę. Dokumentacja fotograficzna wykonana w trakcie procesu naprawy i inne zgodnie z wymaganiem Towarzystwa Ubezpieczeniowego) i wyślemy do ubezpieczyciela.

- odszkodowanie za naprawę pojazdu może być przekazane na Twoje konto lub jeżeli wyrazisz takie życzenie bezpośrednio na Auto-Plast sp.j (tzw. wariant bezgotówkowy).

- podczas gdy my zajmiemy się Twoim pojazdem i załatwianiem spraw związanych z likwidacją szkody z ubezpieczycielem Ty jeździsz nieodpłatnie pojazdem zastępczym.

- Samochód po naprawie zostanie odstawiony pod wskazany adres, bądź zaprosimy Cię po jego odbiór do siedzimy naszej firmy.

 

ZA KAŻDYM RAZEM PRZED ROZPOCZĘCIEM ZLECENIA USTALAMY Z KLIENTEM ZAKRES NASZEJ USŁUGI.

W PRZYPADKU SKORZYSTANIA Z KOMPLEKSOWEJ OFERTY TJ. LIKWIDACJI SZKODY ORAZ NAPRAWY POJAZDU W FORMIE BEZGOTÓWKOWEJ - USŁUGA HOLOWANIA POJAZDU Z MIEJSCA ZDARZENIA DO NASZEGO WARSZTATU, LIKWIDACJA SZKODY W TOWARZYSTWIE UBEZPIECZENIOWYM ORAZ POJAZD ZASTĘPCZY (szkoda z OC sprawcy, w przypadku szkody z AC samochód zastępczy według wariantu ubezpieczenia)  SĄ  BEZPŁATNE!!!!!!!!

Likwidacja szkód komunikacyjnych

 

 

 

 

 

 klimatyzacja olkusz klima olkusz pomoc drogowa olkusz mechanika olkusz naprawa klimatyzacji olkusz serwis klimatyzacji. olkusz blacharstwo olkusz lakiernictwo olkusz wymiana oleju olkusz lakiernik blacharz odszkodowania odszkodowanie samochód. zastępczy diagnostyka komputerowa mechanik pomoc drogowa naprawa samochodów likwidacja szkód komunikacyjnych ubezpieczenie odszkodowanie szkody wypadek kolizja. oględziny kosztorys kosztorysowanie samochód zastępczy auto zastępcze centrum likwidacji szkód komunikacyjnych olkusz bolesław klucze wolbrom bukowno kraków katowice małopolska małopolsce małopolskie wypożyczalnia bus wypożycz busa 9 osób bus do wypożyczenia bus na wakacje busem na wakacje pomoc drogowa  laweta olkusz bolesław bukowno klucze  wolbrom małopolska  pomoc drogowa holowanie olkusz